4 - 3
Konečný výsledok
HbK Kometa Vrútky
Koniec zápasu
Je rozhodnuté! Miklík prešiel po pravej strane pred bránku, Bolibruchovi poslal loptičku pod brvno.
46’
GÓL!
45:51 - GÓL HBK hokejmarket Skalica
Gól v predĺžení hráč s číslom 92 Martin Miklík.
Asistencia hráč s číslom 20 Miroslav Božik.
46’
Martinusík v prvej šanci v predĺžení, mieril iba do Bolibrucha.
46’
Začiatok predĺženia
46’
45 minút je za nami, videli sme počas nich vynikajúci zápas. Nasleduje predĺženie, k triumfu majú oba tímy rovnako blízko.
46’
Skončila sa 3. tretina.
46’
Fantastický záver zápasu, veľkú šancu teraz premárnil na druhej strane Martinusík!
44’
Simon pálil 52 sekúnd pred koncom, len to tak zahučalo v publiku. Vrútky boli blízko ku gólu!
44’
Buly pred Černáčkom, Kometa chce rozhodnúť.
44’
Tak sa to domácim podarilo na obrovskú radosť publika. Sobol vystrelil od modrej a dáva svoj druhý gól v zápase.
44’
GÓL!
43:26 - GÓL HBK hokejmarket Skalica
Gól počas presilovky hráč s číslom 52 Milan Sobol.
Asistencia hráč s číslom 75 Róbert Mikeska.
44’
Zrejme kľúčový okamih zápasu, presilovka Skalice dve a pol minúty pred koncom!
43’
43’
TREST
42:32 - trest HbK Kometa Vrútky
Hráč s číslom 69 Stanislav Čavajda.
PODRAZENIE
vylúčenie na 2. min.
13 ´ - Koniec sa blíži, Kometa sa snaží vyhadzovať loptičku čo najďalej z obranného pásma.
41’
Mohol byť rozhodnuté! Hlaváč výborne vystrelil, Černáček bravúrne betónom vyrazil!
41’
40’
SEKANIE
40’
Trma-vrma pred domácou bránku, bude sa vylučovať na oboch stranách.
37’
Diváci opäť ožívajú, ženú svojich miláčikov dopredu.
37’
Do konca 3. tretiny zostáva dostatok času, zatiaľ sa opakuje scenár zo včerajška. Budeme svedkami veľkej drámy.
37’
Krásna akcia Božik, ktorý potiahol loptu po pravej strane, naservíroval ju Smetanovi, ktorý už nemohol nedať.
37’
GÓL!
36:31 - GÓL HBK hokejmarket Skalica
Gól hráč s číslom 19 Radoslav Smetana.
Asistencia hráč s číslom 52 Milan Sobol.
37’
Miklík tvrdo poslal na zem Hlaváča, vylučovať sa nebude. Rozhodca však prerušil hru.
31’
Snaha Skalica naráža na obetavú hru Vrútok, Kometa cíti, že má na dosah dôležité víťazstvo.
31’
Efektný zákrok Černáčka po strele Filla.
31’
Začala sa 3. tretina.
31’
Skončila sa 2. tretina.
31’
Po prvý raz sa ozývajú diváci, ktorí cítia, že domáci potrebujú podporu. Dnes sa tu zišla slušná návšteva, odhadom asi 250 ľudí.
26’
13 ´ hra je momentálne rozkúskovaná, to viac vyhovuje hosťom.
26’
Skalická sila v ofenzíve narastie, Rampáčkovi sa skončil osobný trest.
26’
Hrubá chyba Mikésku, ktorému loptička ušla, Parobok v nájazde prekonal Černáčka.
26’
26’
GÓL!
25:11 - GÓL HbK Kometa Vrútky
Gól hráč s číslom 71 Tomáš Parobok.
Asistencia hráč s číslom 88 Peter Učník.
Skaličania po kurióznom góle ožili, viac to na ich striedačke žije, túžia čo najskôr vyrovnať. Bolibruch teraz potrebuje úspešný zákrok, aby sa upokojil.
23’
Sobol znižuje na rozdiel jedného gólu, ale čisté svedomie nemá pri tomto góle brankár Bolibruch. Obranca Skalica len nahodil loptičku na bránku švihom, brankár Komety ju ľahko pustil za chrbát.
23’
GÓL!
22:26 - GÓL HBK hokejmarket Skalica
Asistencia hráč s číslom 87 David Janáč.
23’
Ďalšia možnosť Skalice v početnej výhode, na Bolibrucha letí jedna strela za druhou.
22’
19’
TREST
18:39 - trest HbK Kometa Vrútky
Hráč s číslom 42 Milan Greňo.
SEKANIE
22’
TREST
21:22 - trest HbK Kometa Vrútky
Hráč s číslom 71 Tomáš Parobok.
DRŽANIE
Hostia sú v plnom počte.
19’
Martinusíkova presilovková strela z prvej, Bolibruch výborne zasiahol.
19’
Veľký tlak Skalice, Bolibruch s pomocou obrany odolal.
16’
Sahul sa dostal do úniku, Miklík ho včas zblokoval.
16’
Snaha Skalice o kontaktný gól, prvá šanca z hokejky Božika.
16’
Začala sa 2. tretina.
16’
Skončila sa 1. tretina.
16’
Fillova strela spred bránky bola veľmi nebezpečná.
14’
Opäť dôkaz nervozity Skaličanov, Rampáček okrem dvojminútového trestu vyfasoval aj desaťminútový osobný trest za nešportové správanie.
14’
TREST
13:24 - trest HBK hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 24 Milan Rampáček.
NEŠPORTOVÉ SPRÁVANIE
vylúčenie na 10. min.
14’
TREST
KROSČEK
14’
Pribúda nervozity, domáci hokejbalisti však potrebujú presný opak, upokojiť sa. Zatiaľ vidíme prekvapivý obraz hry, ale Vrútočania vstúpili do zápasu lepšie a zaslúžene vedú.
10’
Domáci sa ubránili.
10’
Brankár Skalice si pripisuje prvý zákrok, strela Zemana však letela z veľkej diaľky a nemohla mu narobiť veľké problémy.
10’
Ďalšia komplikácia pre domácich, Rampáček sekol Hlaváča, Kometa cíti šancu na tretí gól, chce to streľbu na nerozchytaného Černáčka.
10’
TREST
9:50 - trest HBK hokejmarket Skalica
SEKANIE
10’
Tréneri Skalice reagujú výmenou brankárov, Černáček strieda Kučeru.
9’
BRANKÁR
8:41
Do bránky tímu HBK hokejmarket Skalica nastupuje hráč s číslom 32 Branislav Černáček
9’
Hostia opäť udreli, Čavajda sa dostal k zakončeniu medzi kruhmi a zvýšil na 2:0. Kometa vedia zaslúžene.
9’
9’
GÓL!
8:41 - GÓL HbK Kometa Vrútky
Gól hráč s číslom 69 Stanislav Čavajda.
Asistencia hráč s číslom 21 Tomaš Vidlár.
8´ - Náznak tlaku Skalice, Vrútočania si nekomplikujú situáciu a oslobodzujú sa za cenu zakázaného uvoľnenia.
5’
Vidlár teraz dostal ranu pred bránku, vylučovať sa nebude.
5’
Skaličania sa snažia o odpoveď, ale Vrútočania sú veľmi rýchli a neustále sa pokúšajú o priamočiare výpady.
5’
Fantastická akcia v podaní hostí, Simon vysunul do brejku Filla, kapitán hostí zapol turbomotory a prudkým švihom prekonal Kučeru.
5’
5’
GÓL!
4:42 - GÓL HbK Kometa Vrútky
Gól hráč s číslom 18 Michal Fillo.
Asistencia hráč s číslom 81 Filip Simon.
Domáci zahrali oslabenie vynikajúco, Kometu nepustili do šance.
2’
Kometa má ideálnu možnosť otvoriť skóre v presilovej hre už po 62 sekundách. Krajsa si pridržal Simona, ktorý sa už už dostával k zakončeniu.
2’
TREST
1:02 - trest HBK hokejmarket Skalica
Hráč s číslom 16 Lubomír Krajsa.
DRŽANIE
2’
Začalo sa zostra.
2’
Začala sa 1. tretina.
2’
BRANKÁR
1:00
Do bránky tímu HbK Kometa Vrútky nastupuje hráč s číslom 94 Matej Bolibruch
BRANKÁR
1:00
Do bránky tímu HBK hokejmarket Skalica nastupuje hráč s číslom 89 Peter Kučera
Na Záhorí je pod mrakom, trochu fúka, ale počasie sa dá označiť ako ideálne. Postupne sa zapĺňajú aj tribúny, do zápasu zostáva 10 minút.
Vrútočania neprišli do Skalice v optimálnej zostave ani v nedeľu. V prvom dueli ich bolo na súpiske 12, dnes je ich o jedného viac. V sobotu im v závere došli sily práve pre oklieštenú zostavu. Uvidíme, či to Skaličania využijú aj dnes.