3 - 2
Konečný výsledok
HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Koniec zápasu
Ružinov víťazí po samostatných nájazdoch a pripisuje si dôležité 2 body do tabuľky.
51’
Belovič - nedal
51’
Polák - nedal
51’
Ivan Gajdoš - nedal
51’
GÓL!
50:00 - GÓL Leaders Ružinov
Gól v samostatných nájazdoch hráč s číslom 12 Tomáš Jaššo.
51’
Jaššo - dal
51’
Marek Gajdoš - nedal
51’
Mydla - nedal
51’
51’
BRANKÁR
50:00
Do bránky tímu HBK Nitrianski Rytieri Nitra nastupuje hráč s číslom 1 Maxin Marián
Začína Ružinov.
16’
Začiatok samostatných nájazdov.
Koniec predĺženia. Uvidíme po 3 nájazdy na každej strane.
16’
4:15 Leaders tlačí strieľa ale buď nepresne, alebo hráči Nitry blokujú strely. Hráme 4na4 po prerušení.
16’
Leaders hrá presilovku 5:4
15’
2’
TREST
1:53 - trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Hráč s číslom 22 Marek Gajdoš.
Vylúčenie na 2. min.
podrazenie
OT
2min OT - hrá sa prevažne v strednom pásme.
15’
predĺženie pri hre 4na4 5min. nám ukáže ako sú na tom kondične obe mužstvá.
15’
Začiatok predĺženia
Čaká nás predĺženie. Obe mužstvá si zaslúžia bod po predvedenej hre.
15’
Skončila sa 3. tretina.
14min. Nitra zviera Leaders ale bez výraznejšej šance.
15’
12min. Mydla unikol ale nedokázal zakončiť strelou. Vidíme veľké nasadenie na oboch stranách.
15’
Tréner Ružinova eliminuje snahu Nitry takticky oddychovým časom.
15’
ODDYCHOVÝ ČAS
11 . minúta - Oddychový čas Leaders Ružinov
12’
11min. Nitra momentálne s väčšou snahou strhnúť vedenie na svoju stranu.
15’
9min. Nitra s skvelej šanci. Blahút stratil loptičku a po strele z medzikruhov tyčka. Ružinov mal šťastie.
15’
6 min. Ružinov má väčšiu snahu ale nevie ju pretaviť do šance.
15’
4 min. hrá sa aktívne, ale bez výrazného ohrozenia brankárov.
15’
2min. hráme 5na5
15’
Nitra začala presilovkou 5:4 3. tretinu.
15’
Začala sa 3. tretina.
Skončila sa 2. tretina.
Nitra využíva presilovku o dvoch hráčov a gólom z medzi kruhou vyrovnáva.
15’
15’
GÓL!
14:45 - GÓL HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Gól počas presilovky hráč s číslom 15 Ivančík Michal.
Asistencia hráč s číslom 77 Baláška Anton.
Tak Nitra má skvelú príležitosť vyrovnať v presilovke 5:3 Bánocský chcel vykopnúť loptičku s pásma a pritom padol a trafil hokejkou hráča Nitry.
15’
TREST
13:57 - trest Leaders Ružinov
Hráč s číslom 97 Samuel Bánoczký.
nedovolená hra vysokou hokejkou
14’
15min. Nitra sa usadila v útočnom pásme.
15’
TREST
13:35 - trest Leaders Ružinov
Hráč s číslom 37 František Polák.
podrazenie
14’
12min. Obe mužstvá sú aktívne vidíme kvalitný hokejbal na oboch stranách s vysokým nasadením.
15’
10min. vidíme aktívny hokejbal na oboch stranách. Po akcii Polák, Mydla Behúl sa poslednému nepodarilo trafiť dobre loptičku do poloprázdnej bránky.
15’
9min. Surák chytá strelu od modrej a Nitre ostáva málo času v presilovke.
15’
8min. Nitra má šancu vyrovnať, ale po chybe v rozohrávke sa skoro Leaders dostal do samostatného nájazdu, ale brankár stihol prikryť.
15’
TREST
6:56 - trest Leaders Ružinov
Hráč s číslom 77 Jakub Mydla.
sekanie
7’
6min. Ružinov sa snaží pridať gól, ale Bánoczký svoj samostatný nájazd po peknom uvolnení nedal.
15’
Ružinov využíva presilovku po viacerých závaroch pred brankárom počas presilovky posunuli loptičku na modrú a Minárik trafil medzi nohy od modrej.
15’
GÓL!
4:38 - GÓL Leaders Ružinov
Gól počas presilovky hráč s číslom 13 Róbert Minárik.
Asistencia hráč s číslom 38 Miroslav Behúl.
Asistencia hráč s číslom 77 Jakub Mydla.
5’
Nitra nevyužila svoju šancu a pri snahe o udržanie v pásme faulovala.
15’
4’
TREST
3:05 - trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Hráč s číslom 81 Toth Maroš.
sekanie
3min. Nitra zviera Ružinov, ale nedarí sa jej ohroziť bránku.
15’
TREST
1:29 - trest Leaders Ružinov
Hráč s číslom 27 Lukáš Farkaš.
podrazenie
2’
Začala sa 2. tretina.
Ružinov mal. v 1. tretine trochu navrch, ale nedokázal udržať svoje jedno gólové vedenie a inkasoval gólom do "šatne" - Hra je vyrovnaná, ale veríme, že domáci Leaders sa popasuje o body aby si udržal šancu na play off.
15’
Skončila sa 1. tretina.
Nitra zautočila, a po nahrávke spoza bránky od modrej z ľavej strany Surák kapituloval.
15’
15’
GÓL!
14:09 - GÓL HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Gól hráč s číslom 4 Rašovský Marek.
Asistencia hráč s číslom 82 Konig Ján.
14min. Nitra sa dobre bráni a zatiaľ Leaders neohrozil bránku.
12’
12’
TREST
11:40 - trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Hráč s číslom 13 Caglevič Petar.
hákovanie
12.min Ružinov zviera Nitru a tá sa ubránila len za cenu faulu.
9’
11min. Nitre sa nepodarilo vyrovnať a tak uvidíme akú aktivitu ukáže v snahe o vyrovnanie.
9’
10min. Marek Gajdoš od modrej vyblokovaná strela.
9’
Nitra má šancu vyrovnať, ale nedarí sa im usadiť v pásme.
9’
TREST
8:11 - trest Leaders Ružinov
Hráč s číslom 38 Miroslav Behúl.
podrazenie
9’
Leaders sa ujíma vedenia tvrdou strelou Mydlu, ktorý ukázal svoje strelecké schopnosti.
7’
GÓL!
6:21 - GÓL Leaders Ružinov
Gól počas presilovky hráč s číslom 77 Jakub Mydla.
7’
6min. Leaders má šancu sa ujať vedenia a zatlačil Nitru.
5’
5’
TREST
4:52 - trest HBK Nitrianski Rytieri Nitra
Hráč s číslom 23 Petrovič Filip.
držanie
4min. Mydla nebezpečne vystrelil z pravej strany a brankár Nitry s námahou kryl.
2min. Zatial sa hrá prevažne v strednom pásme.
Vítame Vas na online prenosoch zo zápasov Slovenskej hokejbalovej extraligy. Po zimnej prestávke sa stretávajú v Ružinove domáci Leaders s Rytiermi z Nitry. Na Winter challenge pred 2t Ružinov porazil Nitru 4:2 takže sa mame načo tešiť.
Začala sa 1. tretina.
BRANKÁR
Do bránky tímu Leaders Ružinov nastupuje hráč s číslom 1 Filip Surák
BRANKÁR
Do bránky tímu HBK Nitrianski Rytieri Nitra nastupuje hráč s číslom 39 Kišš Matej