6 - 0
Konečný výsledok
Leaders Ružinov - SHbÚ Winter Challenge 2019
Koniec zápasu
Skončilo 1. semifinále v ktorom už Leaders od 2.tretiny pôsobil unaveným dojmom, mal už dnes jeden zápas v nohách, ale Pruské potvrdilo formu na tomto turnaji a s zaslúžene postupuje do finále Winter challenge.
Skončila sa 3. tretina.
Ružinov je zjavne unavený a čaká na záverečný hvizd.
GÓL!
10:31 - GÓL ŠK 98 PRUSKÉ_
Gól hráč s číslom 26 Filip Krčmárik.
Asistencia hráč s číslom 18 Alan Rusnák.
11’
11min. Leaders má už "ťažké" nohy a snaží sa už neinkasovať,...
Doskočil peknou individuálnou akciou dáva 5 gól Pruského.
GÓL!
9:40 - GÓL ŠK 98 PRUSKÉ_
Gól hráč s číslom 4 Peter Doskočil.
10’
10min. zápas sa už dohráva.
8min. Pruské zviera Leaders počas presilovky, ale Leadersu sa darí brániť. hráme 5na5
7’
TREST
6:18 - trest Leaders Ružinov_
Hráč s číslom 13 Róbert Minárik.
Vylúčenie na 2. min.
sekanie
6min. Leadersu dochádzajú sily aby niečo ešte zo zápasom urobilo, ale bojujú.
4min Leaders sa ubránil a hráme 5na5
2’
TREST
1:15 - trest Leaders Ružinov_
nedovolené bránenie
Tak situácia z 2. tretiny sa zopakovala a Pruské zvyšuje náskok gólom v prvej minúte 3. tretiny.
GÓL!
0:29 - GÓL ŠK 98 PRUSKÉ_
Gól hráč s číslom 15 Marcel Cíbik.
Asistencia hráč s číslom 8 Milan Vozár.
Leaders nastupuje do 3.tretiny oslabený o Hubera, ktorý s kolenom odchádza do šatne.
Začala sa 3. tretina.
Pruské zvýšilo svoj náskok na 3 góly a Ružinovu dochádzajú sily, nakoľko majú už dnes v nohách štvrťfinále s Nitrou. Veríme že Ružinov ešte zdramatizuje toto semifinále, ale proti bude určite výborný Mišovec.
Skončila sa 2. tretina.
11min. Hubera po súboji pri mantinely odnášajú na striedačku.
10min. Pruské v šanci pred bránkou Leadersu, ale ani po 3 dorážkach neskončila loptička v sieti.
8min. hráme 5na5 a Leaders sa ubránil.
Pruské má šancu zvýšiť náskok v presilovke
7’
TREST
6:00 - trest Leaders Ružinov_
Hráč s číslom 4 Peter Nezval.
podrazenie
Pruské zvyšuje svoj náskok a na hráčoch Pruského je vidieť, že majú dnes 1.zápas. Využivajú výhodu, ktorú si včera vybojovali.
GÓL!
4:53 - GÓL ŠK 98 PRUSKÉ_
Gól hráč s číslom 87 Róbert Balga.
5’
5min. Pruské sa snaží držať hru mimo dosah svojej bránky.
4’
ODDYCHOVÝ ČAS
3 . minúta - Oddychový čas Leaders Ružinov_
4min. Leaders sa snaží zo zápasom niečo urobiť. Prevzal aktivitu.
Pruské hneď z prvého útoku zakončilo. Pruské vyhráva 2:0
GÓL!
0:26 - GÓL ŠK 98 PRUSKÉ_
Gól hráč s číslom 18 Alan Rusnák.
Asistencia hráč s číslom 88 Juraj Tichý.
Začala sa 2. tretina.
Vidíme rýchly útočný hokejbal. 1. semifinále Winter challenge nič nechýba a sledujeme kvalitný hokejbal.
Skončila sa 1. tretina.
12min. Ružinov presilovku nevyužil. Pruské hneď zaútočilo a hra sa vyrovnala.
11min. Ružinov zviera Pruské v útočnom pásme, ale Mišovec nič nepúšťa. Hráme 5na5
Ružinov má šancu vyrovnať v presilovke, Vozár stíhal Behúla a podrazil ho.
TREST
8:51 - trest ŠK 98 PRUSKÉ_
Hráč s číslom 8 Milan Vozár.
podrazenie
9’
8min. Ružinov po rýchlej akcii Liptáka zakončoval Križan - výborný zákrok Mišovca.
7min. veľká šanca Pruského skončíla gólom = dôrazný bol Vozár.
GÓL!
6:16 - GÓL ŠK 98 PRUSKÉ_
Gól hráč s číslom 8 Milan Vozár.
Asistencia hráč s číslom 15 Marcel Cíbik.
7’
5min. Obraz hry je stále rovnaký - veľa súbojov
3min. Pruské má miernu prevahu, ale Vozár ju nedokázal zúžitkovať.
2min. Vidíme kvalitný hokejbal a množstvo súbojov, ale férových.