Gól v samostatných nájazdoch hráč s číslom 89 Martin Kolčak.
Skončila sa 3. tretina.
Longauer mohol rozhodnúť, ale netrafil dobre loptičku a poloprázdnu bránu prestrelil.
10:22 Kometa sa snaží rozhodnúť.
ODDYCHOVÝ ČAS
9 . minúta - Oddychový čas HbK Kometa Vrútky_
10’
U23 sa snaží rozhodnúť a Bolebruch má čo robiť.
8min. vidíme rýchly hokejbal, ale bez výrazných šancí.
6min. U23 sa snaži rozhodnúť, ale nedarí sa jej dostať do šance.
Vrútky majú šancu strhnúť vedenie na svoju stranu v presilovke. Mnútu im trvalo sa udadiť v pásme, ale U23 umne bráni.
TREST
0:51 - trest Slovensko U23_
Hráč s číslom 25 Samuel Sontag.
Vylúčenie na 2. min.
držanie
U23 sa aktivitou podarilo vyrovnať a tak nás čaká rozhodujúca 3.tretine.
Skončila sa 2. tretina.
11min. Filip Simon si nabehol na peknú prihrávku, ale sám zoči voči brankárovi U23 neuspel.
8min. U23 pri chuti.
Videli sme ukážkovú akciu U23 na jeden dotyk po ose Knesl, Kantorek Sontag už nemal veľa práce so strelenim gólu do odkrytej bránky.
6’
GÓL!
5:18 - GÓL Slovensko U23_
Gól hráč s číslom 25 Samuel Sontag.
Asistencia hráč s číslom 91 Boris KANTOREK.
Asistencia hráč s číslom 69 Tomáš Knesl.
5min. Vrútky ukazujú prečo patria k najlepšim v lige a predvádzajúto ukážkovými prechodmi cez stredné pásmo.
3min. Vidíme rýchly hokejbal, ale bez výraznejších šancí.
2min. U23 sa snaží, ale Kometa kontroluje hru.
Začala sa 2. tretina.
Skončila sa 1. tretina.
11min. Kometa po skórovaní drží U23 mimo dosahu svojej bránky.
Tak Kometa sa ujala vedenia v zápase Vidlár presne zakončil po peknej nahrávke Hlaváča.
GÓL!
9:20 - GÓL HbK Kometa Vrútky_
Gól hráč s číslom 19 Tomaš Vidlár.
Asistencia hráč s číslom 11 Branislav Hlaváč.
10’
8min. hra pokračuje útokmi na oboch stranách a keď sa hráči dostanú do šance tak brankári ich zneškodnia.
7min. vidíme útočný hokejbal, ale bez výraznejších šancí.
5min. Hrá sa prevažne hore - dole ale viac šancí na skórovanie mala U23
2min. U23 vyrovnala, ale Rekoš po peknej prihrávke z prvej netrafil.
BRANKÁR
Do bránky tímu HbK Kometa Vrútky_ nastupuje hráč s číslom 94 Matej Bolibruch
BRANKÁR
Do bránky tímu Slovensko U23_ nastupuje hráč s číslom 33 Patrik Martišek
1min. Kometa začala zostra - hneď dvomi presným strelami vyskúšala brankára U23