8:29 - trest HbK Kometa Vrútky_
Hráč s číslom 14 Radovan Matula.
držanie
9’
Po peknej krížnej nahrávke Doskočila nedal z ľavej strany Husár šancu brankárovi Vrútok
7’
GÓL!
6:38 - GÓL ŠK 98 PRUSKÉ_
Gól hráč s číslom 13 Martin Ilončiak.
Asistencia hráč s číslom 4 Peter Doskočil.
4min hrá sa tak trochu hore-dole, ale bez výraznejších šancí.
2min Vrútky sa snažia s výsledkom niečo urobiť a strelou od modrej sa im to skoro podarilo. Mišovec chvíľu nevedel kde má loptičku.
Začala sa 3. tretina.
Tak môžeme skonštatovať, že v druhej tretine hráči Vrútok hokejky "oprášili" a podarilo sa im vyrovnať hru. Pruské sa prejavuje ako taktickejšie mužstvo. Veríme, že v 3.tretine Vrútky duel zdramatizujú.
Skončila sa 2. tretina.
11min Vozár pekne našiel Balgu, ale ten sa v samostatnom nájazde nepresadil proti Bolibruchovi.
9min Vrútky predsa pohrozili, ale Hlaváč neprekonal brankára Pruského po úniku z pravého krídla.
Tak Vrútky mali šťastie pri skrumáži pred bránkou sa nepodarilo hráčom Pruského doraziť loptičku do prázdnej brány.
7min Vrútky sa znažia o vyrovnanie hry, ale hrači Pruského ich k ničomu nepúšťajú.
Tak Pruské svoju miernu prevahu zakončilo gólom po prihrávke spoza brány.
4’
GÓL!
3:47 - GÓL ŠK 98 PRUSKÉ_
Gól hráč s číslom 15 Marcel Cíbik.
Asistencia hráč s číslom 26 Filip Krčmárik.
4min mierne navrch má stále Pruské
Pruské sa bráni s prehľadom a pravdepodobne prežije bez gólu.
Pozrieme si prvú presilovku a Vrútky majú šancu na vyrovnanie.